Sklenice na chardonnay 6 ks Supremo, Luigi Bormioli

Výrobce:Luigi BormioliLuigi Bormioli
Kód:11280/01 c453
Identifikátor:58014568
Série:Supremo
Materiál: sklo

skladem 4 ks

1 ks
925 Kč 764 Kč bez DPH

POPIS PRODUKTU:

  • sofistikovaný elegantní kalich zdůrazňuje aroma vína a potlačuje aroma alkoholu
  • sklenice je ideální na vína typu chardonnay
  • rozměry: Ø 8,1 cm, výška 22,1 cm, objem 350 ml
  • materiál: křišťálové sklo SON.hyx® s úpravou Titanium reinforced®
  • sklo je vhodné do myčky
  • balení: 6 ks v originální kartónové krabičce

Sklenice s inovativním, živým vzhledem je v harmonické rovnováze mezi designem a vědou. Dobře vyladěná elegantní sklenice staví vína do popředí a je vhodná i pro náročné znalce. Sklenice se uplatní ve vinném sklepu, barech a restauracích. Sklenice je ideální pro odrůdy: Chardonnay, Sauvignon Blanc, Mueller Thurgau, Gewuerztraminer, Pinot Bianco.

Sklenice Supremo byly navrženy ve spolupráci s odborníky na senzorické hodnocení vína z Centro Studi Assaggiatori. Sklenice jsou ze strojově foukaného křišťálového skla SON.hyx, vyráběné novým způsobem, díky kterému jsou tenčí a lehčí při zachování odolnosti.

Tvary kalichu jsou inovativní a elegantní a mají unikátní senzorické vlastnosti – zdůrazňují aroma vína při jeho rozvíjení v kalichu a potlačují alkohol. Tak se aroma a chutě vína mohou v kalichu příjemně rozvinout. Po 10 minutách ve sklenici na víno Supremo se aroma alkoholu ztratí a specifické aroma vína se plně rozvine. Design jednotlivých sklenic z řady Supremo je vždy vyladěn pro specifické odrůdy vína.  

Sklenice Supremo jsou vyrobeny z materiálu SON.hyx® – high tech foukané, bezolovnaté, křišťálové sklo, odolné proti rozbití a vhodné do myčky.

Sklenice má úpravu „Titanium reinforced®“, to je permanentní povrchová úprava stopky sklenice, která významně zvyšuje odolnost proti abrazi a rozbití.

Sklenice jsou zabaleny v originální kartónové krabičce po 6 kusech.

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ: