Jídelní sety

Porcelánové jídelní soupravy značky Kahla se pyšní nejen svou okázalostí a jedinečným stylem, ale především kvalitou. Toto neobyčejné nádobí si pořizují často zákazníci s vytříbeným vkusem.

Kahla je německá značka porcelánu s dlouholetou tradicí od roku 1844. V současnosti tato moderní firma ztělesňuje veškeré průmyslové hodnoty typické pro „Made in Germany“. Kahla je známá především pro své inovace a multifunkční produktový design, jehož tón udává renomovaná německá designérka Barbara Schmidt. Produktové řady Kahla jsou velmi oblíbené v moderní gastronomii a díky svému elegantnímu designovému zpracování a přidaným hodnotám multifunkčnosti zapojují více smyslových vjemů, takže kromě estetické funkce nabízejí vždy „něco navíc“. Značka Kahla tak zcela na sto procent naplňuje své motto, které zní „for all senses“, tedy porcelán pro všechny smysly. V současnosti společnost Kahla udává trend v moderním designu porcelánu.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ V KATEGORII:

Jídelní snídaňová sada Pronto 18 ks Snídaňové talíře Note set 4 ks Jídelní sada Update Design 2 Go 14 ks Set hrnečku a talíře Note Lern
 
Seřadit: