Krása a Zdraví

Millefiori Milano - KRÁSA A ZDRAVÍ

Millefiori Milano KRÁSA A ZDRAVÍ

V péči pro ženy a muže vám přinášíme značky Millefiori, Moshi, Zwilling a Riverdale. V Dnešní době je základem upravený vzhed, zvláště ženy proto ocení kolekci stylových doplňků od značky Moshi. Tato značka se vyznačuje velkou různorodostí. Hravé a nečekané kombinace různých materiálů a struktur v široké škále barev vytvářejí v kombinaci pro detail z doplňků Moshi nadčasové kouskyStylové doplňky, jako jsou kabelky, náramky různých barev či kašmírové šátky, to vše jsou doplňky Moshi, které podtrhnou vaši krásu.

Dalším nepostradatelným pomocníkem v každodenní péči o náš vzhled je kvalitní manikůra. V tradiční německé firmě Zwilling využili dlouholetou zkušenost se zpracováním nerezové oceli k výrobě krásných nástrojů špičkové kvality. V naší nabídce naleznete různě velké sady v luxusních kožených pouzdrech. Manikúra může být i krásným dárkem pro Vaše nejbližší.

Za zmínku stojí i luxusní tělová kosmetika značek Millefiori a Riverdale, která potěší nejednu ženu. Vyzkoušejte sprchový gel, tělové mléko, sprchový gel či tekuté mýdlo nebo krém na ruce v oblíbených vůních. Tělová kosmetika to je skvělý tip na dárek pro každého, kdo chce potěšit sebe i své blízké.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ V KATEGORII:

Sprchový gel Sweet Embrace - Vanilla Sprchový gel Intense Romance - Rose Krém na ruce Cristal Breath - Oxygen Tělové mléko Cristal Breath - Oxygen
 
Seřadit: