Popis foto

Millefiori Milano - DEKORACE

Pod slovem dekorace si každý představí něco jiného. Ale ve své podstatě mají všechny tyto představy jedno společné – slouží k ozdobení interiérů i exteriérů. Můžete si ozvláštnit obývák, kancelář, kuchyňský stůl nebo terasu. Proto zde najdete například  fotorámečky značek Phillipi nebo Umbra, protože fotorámeček je ideálním způsobem, jak mít fotografie Vašich blízkých neustále na očích.

Dále zde můžete vybírat vázy a květináče různých velikostí a materiálů od značky Asa, Philippi, Goebel, Alessi.

Zútulnit Váš domov můžete i s pomocí svícnů značek Riverdale a Zack. Naleznete zde i velký výběr různých přívěšků na klíče, šperkovnic nebo pouzder a vizitkářů od Italské značky Alessi, které zároveň můžou být i krásnými dárky pro Vaše nejbližší.

Pro milovníky vonných svíček nabízíme svíčky americké značky County Candle a Root, jedná se o svíčky  z kvalitního parafínu nebo ze 100% včelího vosku ve všech možných vůních, jako jsou vůně citrusové,květinové,ovocné, kořeněné nebo gurmánské

Stolování patří k činnostem, které dovolují prezentovat stůl v těch nejlepších možných barvách, stylech, designu a materiálového provedení. Stůl by měl být vyzdoben decentně, vkusně a v takovém stylu, aby dokázal navodit chuť k jídlu a příjemné atmosféře rodinného života, proto Vám nabízíme prostírky a ubrusy značek Sander a Chilewich.

Pojdˇte s námi objevit kouzlo bytových dekorací, které pomohou zútulnit Váš domov...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ V KATEGORII:

Vonná svíčka ve skle 200 g, Cologne Selected
 
Seřadit: